HALI YIKMA VE HALI TEMİZLİĞİ YORGAN BATTANİYE KOLTUK YIKAMA

TİTİZ TEMİZLİK İŞLERİ HALI KOLTUK YORGAN YIKMA

TİTİZ HALI YORGAN ÇAMAŞIR BATTANİYE  YIKAMA  TEMİZLİK İŞLER

HALI YIKMA VE HALI TEMİZLİĞİ  YORGAN BATTANİYE  KOLTUK YIKAMA

İŞYERİ KONUT BÜRO CAM TEMİZLİĞİ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Tozu alınan halı, içindeki bakterilerin yok edilmesi amacıyla ilaçlı havuza yatırılır.Halıların kirlerinin yumuşamasını sağlamak amaçlıdır. Halılarınız bulunan kapalı kurutma alanlarda kurutulmaktadır. Kurutulma süresince halılarınız kesinlikle güneş toz yağmur vs. gibi yabancı cisimlerle temaslarda bulunmaz

Ayırca;

Konferans salonları, restorant, resmi kurum,cami, mescit, medreselerin ve bütün işyerlerinin duvardan duvara halıları kalifiye ve usta elemanlarımız tarafından yerinde itina ile yıkanır.

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye yorgan çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

 

Cam Silme

Dış cephe cam temizliğinde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temizlenecek yere mobil vinçle veya askı halatlı sistemle temizlik hizmeti verilmektedir. Binaların dış cephe yüzeyi ve dış cephe cam temizliği teknolojik ekipmanlar kullanarak uzman ekipler tarafından yapılır.Gökdelen plaza dış cephe cam temizliklerinde çalışan personel emniyeti maksimum düzeyde tutulur. Bütün personel sosyal güvencelidir. Dış cephe temizliği hizmetlerinin hangi sıklıkta yapılacağını ( ayda bir , hafta da bir , on beş günde bir , hergün olmak üzere veya bir kere) müşterilerimiz ile mütabakata vararak o sıklıkta uzman kadrosu ile temizlik hizmeti vermektedir. Dış cephe temizliği için yapılan ücretsiz experlik ve planlama sonucunda yer ve konumuna göre vinç veya askı asansör veya halatlı sepetle yapılır. Verdiği hizmette koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti eder. Çok katlı binalarınızın dış cephe temizlikleri uzman yardımı olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem külfetli olabilir.Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yan danda cephenizi temizleyecek ehliyetli birini aramak durumunda kalabilirsiniz.Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken önlemler ve binanızın yeri yoğun trafiğe bağlı bir yerdeyse işin içinden çıkılmaz bir hal alır.Tam bu noktada bizi aramanız yeterli,çok katlı binalarda keşif için gelecek olan arkadaşlarımız size detaylı bilgi vereceklerdir.Dış cepheniz alikoband , alemiyon kaplama , cam giydirme cephe , btb , plaza yada yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı , asma sepet yardımı yada teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir. Cephenizin periyodik (sürekli)silimi konusunda sözleşme önerimizi dikkate almanızı öneririz.
İLETİŞİM:FEVZİ PAŞA CAD NO 6 OTOGAR KARŞISI ÇERKEZKÖY
 tel :02827264064  
gsm: 05326203905
size bir telefon kadar yakınız
Reklamlar

3 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s