Hizmetlerimiz

•HİZMETLERİMİZ
•Halı Yıkama
•Koltuk Yıkama
•Battaniye Yıkama
•Halıflex yıkama
•Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama
•Halı Kenarlarına Overlok
•Oto Tavan Ve Döşeme Yıkama

çerkezköy halı yıkama firmaları, çerkezköy halı yıkama fabrikaları
çerkezköy halı yıkama firmaları, çerkezköy halı yıkama fabrikaları

•Deri Temizliği Ve Bakımı
•Kristalize Mermer Cilası
•Mermer Granit Bakımı
•Dış Mekan Cam Temizliği
•Günlük Ev Ve İş Yeri Temizliği

battaniye , yorgan yıkanır rengi karışmış yün halılara renk düzelmesi yapılır.Yerinde halıfilek yıkanır. apartman temizliği .

Değerli müşterilerimiz halılarınız sezon yoğunluğu dönemi içerisinde sipariş verildiği gün yada ertesi gün servis araçlarımız tarafından ücretsiz olarak teslim alınır.Halılarınızı teslim aldıktan sonra en geç 3 ila 4 gün içerisinde herhangi bir olumsuzluk olmaması halinde sizlere teslim edilmektedir.Ancak firmamızın sizlerden gördüğü yoğun ilgi dolayısı ile bazen olası teslimat tarihleri sizlerin bilgisi dahilinde değişmektedir.Bu gecikme en geç 1 gün ek süre talep edilerek yapılmaktadır.Anlayışınız için sizlere şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Halı yıkama fiyatları,bir çok nedenden dolayı etkilenir ve bu etkenlerden en önemlisi kullanılan şampuan kaliteleri ve verilen hizmetten kaynaklanmaktadır.

Düşük kalite ve düşük halı yıkama fiyatları prensipleriyle çalışan halı yıkama firmalarından birini tercih ettiğinizde halınızın tam anlamıyla temizlenmiyeceğini de en baştan kabul etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Halılar görüntüde temiz gözükseler bile zamanla bakteri, mayt ve mantar barındırmaktadır.Sağlığınız için uzmanlar halı olarak halılarınızı yılda en az iki kere yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Yeni çıkan bir markanın üretmiş olduğu bir modelde halılar %99 antibakteriyel ve %100 antimayt özelliklerine sahiptir. Bu tür halıların yılda bir kez yıkatılmasında bir mahsuru yoktur.

Halı Kurutma nasıl yapılıyor?: halılar fabrikamızda öncelikle mete karesi hesaplanır, tozu alınır halı detarjanıyla , yumoşatıcıyla kirden , lekeden arındırılana kadar, sanayi tipi makinada yıkanır. Yıkama işlemi bittiğinde ,evizinde bulunan çamaşır makinalarının biraz daha büyüğü gibidir. Halılar rulo yapılarak makinaya verilir .

Makina yüksek devirde döndüğünden halıdaki suyu dışarı atmaktadır. Makinadan çıkan halı %98 kuru olarak çıkar. Kapalı alandaki kurutma odalarına asılarak kuruma ,havalandırma işlemi yapılır16 saatte bu işlemde sonra poşetlenir raflara konulur personelimiz sizi ,telofonla arıyarak hallarınızın hangi günde teslim edeceğinin bilgisi verilir.

İyi bir el dokuması halının özellikleri nelerdir?: El dokuma halısının pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunların malzemelerinde değişiklikler olmaktadır.Yün olanlar , pamuk olanlar ve ipek olanlar vardır. İyi bir el halısının hangisi olduğunu anlamak çok zordur .Bazı kriterlere dikkat etmek gerekmektedir. Malzemesinin kaliteli olması lazımdır .Malzeme yünse en güzel yün , eğer ipekse bursa koza ipeği çok iyidir dünya çapındadır. Çift düğüm olması yani türk düğümü gördes düğümüyle yapılması önemlidir. Kök boya olması gerekmektedir. Kök boyasının en büyük özelliği eskidikçe daha güzelleşir. Piyasada çok sayıda bulunan çin yapımı sahte yün halılara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu kopya tabir ettiğimiz halıların en büyük özelliği tek düğümdür , kök boya kullanılmadığından çabuk yıpranır ve bozulur

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s